Bio-Fitterapisi 1977’de Almanya’da icat edildi ve dünya çapında 80 ülkede başarıyla kullanılmaya başlandı. Bio-Fit alerji, cilt problemleri, kimyasal ve ağır metal toksisitesi gibi pek çok rahatsızlığın ve gıda, ilaç ve alkol bağımlılığı gibi diğer rahatsızlıkların tedavisinde oldukça etkili bulunmuştur.

On yıl önce, Polonya’daki bir doktor, Bio-Fit tedavisinin temel alerji inversiyon prensibini, hastalarıyla nikotin bağımlılığı ile çalışmak için uyguladı. Sonuçlar ise, maksimum üç tedaviden sonra sigara içmeyi bırakan insanların oranının %70’in üzerinde olmasını sağladı.

Bio-Fit terapisini kullanarak, vücuttaki nikotinin frekans şekli, ayna görüntüsü olarak vücuda geri çevrilir. Bu, faz iptali olarak adlandırılan şeyi üretir. Bu, vücudun nikotin belleği ile dağılmasına ve bağımlılıktan önceki haline geri dönmesine yardımcı olur. Sonuç olarak, vücudun detoksifikasyon sistemi, böbrek ve deri yoluyla nikotin ve ilişkili sigara toksinlerini ortadan kaldırmak için uyarılır. Bu, genellikle sigarayı bırakmaya çalışan sigara içenler ile ilişkili alternatifleri tercih etme olasılığınızın düşük olduğu anlamına gelir. Dünya çapında binlerce kişi Bio-Fit terapisini kullanarak sigarayı bırakmıştır. Bu en kolay ve en doğal yoldur, iğneler, hipnoz veya başka bir sigara bırakma yardımının kullanılmasını gerektirmez.

Bio-Fit tedavisi tüm sigara kullanan kişiler için uygundur. Bio-Fit tedavisinin temeli kuantum fiziğine dayanan bilimsel bir süreçtir ve elektromanyetik enerji dalgalarını kullanır. Cihazlar sağlıklı ve sağlıksız enerji dalgalarını vücutta okuyabilir ve sağlıklı dalgaları geliştirebilir ve nikotin tarafından verilenler gibi sağlıksız dalgaları iptal edebilir, bu da faz iptal olarak adlandırılan bir süreçtir. Bio-Fit tedavisi ağrısızdır.

Open chat