Andulasyon, organizmanın korunma sistemlerini ve hücre gelişimini destekleyen, geniş bir frekans alanında dokularda biyolojik rezonans titreşimleri üreten mekanik vibrasyon ile kızılötesi derin ısının kombinasyonundan oluşan yeni nesil Lenf Drenaj yöntemidir.

Andulasyonun önemli bir işlevi lenf akışını başlatmaktır. Bu, daha istikrarlı bir bağışıklık sistemi sağlar, çünkü atık ürünler ve patojenler daha hızlı ve tam olarak bertaraf edilebilir. Son olarak, andulasyon tedavisi vücut ve zihin için rahatlatıcıdır. Bu tedaviden sonra harika bir rahatlık hissi verir.

Metabolizma, kilomuzu etkileyen bir faktördür. Metabolik aktivite kişiden kişiye değişir, bu nedenle bazı insanlar kilo vermeye çalışırken diğerlerine göre daha kolay başarılı olur. Andulasyon, metabolizmayı hızlandırmaya yardımcı olur ve bu nedenle kilo azaltma üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir. Kilo kaybına yardımcı olmak için, kan dolaşımını uyarır ve lenf akışını hareket ettirir. Vücudumuzun canlılığımızı ve çalışma prensibimizi artıran önemli besinleri emmesini sağlar. Metabolik atık ürünleri yok eder. Bu çalışma prensiplerinin her ikisi de, metabolik aktivitenin bileşenleridir ve bu şekilde, Andulasyon uygulaması ile hızlandırılmaktadır.

ANDULASYON,
Vücutta bulunan bütün sıvıların salınımını (osilasyonunu) sağlar.
Otojen sağlık kaynakları (kendi kendini iyileştirme mekanizmaları) ile kan ve lenf dolaşımının aktivasyonu
Organızmanın önemli fonksiyonlarının üzerinde bütüncül olarak pozitif bir etki sağlar.
Sağlığın yeniden kazanılmasını ve sürdürülmesinin temelini oluşturur.
ANDULASYON  SİSTEMİNİN KALP VE DAMAR SİSTEMİNE ETKİSİ: İYİ BİR KAN DOLAŞIMI
DAHA HIZLI İYİLEŞME
Kan dolaşımının iyileştirilmesi
Yüksek kan basıncının düzenlenmesi
Kan damarlarının daha sağlıklı hale gelmesi
Sedimentasyon ve ORP değerlerinde azalma
‘’İyi’’ kolestorolün (HDL) artırılması
‘’Kötü’’ kolestorolün (LDL) azaltılması
Varisli damar oluşumunun azaltılması
Her türlü iyileşme sürecinin hızlandırılması
Sonuç: ‘’Andulasyon ile kan akışı düzenlenmiş ve güçlendirilmiş olup, organizmanın ihtiyaç duyduğu besin öğeleri ve oksijenin biyolojik enerji ATP’nin üretildiği mitokondriye taşınımı daha sağlıklı hale gelir. Böylelikle yaşam yolculuğunu daha canlı ve enerjik sürdürebilme şansımız artar.
ANDULASYON SİSTEMİNİN METABOLİZMAYA VE ENERJİ ÜRETİMİNE ETKİSİ: AKTİF BİR METABOLİZMA
DAHA FAZLA ENERJİ (ATP)

Metabolizmanın yoğun bir şekilde uyarılması
Bağırsakların çalıştırılması
Visseral (iç organsal yağın) (karın bölgesinde tehlikeli yağ) azaltılması
Organlardaki kan dolaşımının uyarılması
Kolajen üretiminde artış sağlanması
Sağlıklı doku yapılanması
ATP üretiminin uyarılması

Sonuç: ‘’Andulasyon’’ ATP (adenozin trifosfat) üretimini uyarmasını yanı sıra 2,5 saatlik yürüyüş ya da 1 saatlik spor sonucu oluşan kazanıma eş değer bütüncül bir fayda sağlar.

ANDULASYON  SİSTEMİNİN LENF SİSTEMİNE VE DETOKSİFİKASYONA ETKİSİ: SAĞLIKLI BİR LENF AKIŞI
DAHA FAZLA TOKSİK MADDE ATILIMI

Lenfatik sistemin sürdürülebilir aktivasyonu
Vücutta bulunan sıvı dağılımının iyileştirilmesi
Dokuda bulunan su birikintilerinin tahliye işleminin arttırılması
Arındırma ve toksinlerin uzaklaştırılması işlemlerinin iyileştirilmesi

Sonuç: ‘’Andulasyon’’ lenfatik dolaşımı destekleyen özel programı sayesinde, bütüncül sağlığımıza bir çok anlamda katkı sağlayan gerçek bir detoks olanağı sunar.

ANDULASYON SİSTEMİNİN OTONOM SİNİR SİSTEMİNE ETKİSİ: DENGELİ BİR OTONOM SİNİR SİSTEMİ

DAHA AZ STRES, DAHA İYİ UYKU

Otonom sinir sisteminin dengelenmesi
Sempatik hiperaktivitenin azaltılıp parasempatik aktivitenin artırılması
Gerginliklerin azaltılması ve daha etkili bir gevşeme
Bu gevşeme ile organ sistemlerine bütüncül olumlu katkı
Daha dengeli bir stres yönetimi
Daha kaliteli uyku

Sonuç: ‘’Andulasyon’’ teknolojisinin temelini oluşturan stokastik vibrasyon ile birlikte uygulanan derin kızılötesi ısıyla ciddi bir relaksasyon hissi oluşturulur ve bu da sağlığın korunması ve geliştirilmesinin temel bileşenlerinden biri olarak kabul edilen uyku kalitesine çok ciddi katkılar sağlar. Böylece strese bağlı oluşabilecek bütün kronik hastalıkların bir ölçüde önlemi alınmış olur.

SAĞLIĞIMIZIN TEMELİ:
Fiziksel zihinsel ve ruhsal sağlığımızın iyi olması: iyi bir kan dolaşımı, aktif bir metabolizma, bozulmamış bir lenf akışı ve dengeli bir otonom sinir sistemine bağlıdır.
Bu nedenle sağlığımızı kazanıp, kalıcı olmasını sağlamak için bu unsurların her birinin etkin bir şekilde desteklemeliyiz.

Andulasyon, ağrının rahatlaması ve sağlığı iyileştirmek için on yılı aşkın süredir kullanılan biyofiziksel ilkelere dayanan yeni nesil tedavi yöntemlerine aittir. Mekanik titreşim ve kızıl ötesi derin ısıyı birleştirerek geliştirilmiştir. Andulasyon tedavisi sadece belirli bir organ veya organ sistemi üzerinde hareket etmekle kalmaz, aynı zamanda organizmanın bir bütün olarak temel işlevleri üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir. Sağlığımızı korumak ve korumak için temel oluşturur.

×
Open chat