BİOLİFE İŞTAH KAPAMA İLE ZAYIFLAMA KİLO KONTROLÜ

  • BioLife,  yaklaşık bir saat tedavi süresince bağımlılığa neden olan maddenin (gıdalar, nikotin ve alkol) elektromanyetik frekanslarını (maddenin fotom yayımları) silerek vücudu toksit maddelerden arındırır.
  • Bu yöntem fiziksel bağımlılık üzerinde etkili olmakta ve bağımlılık yapan maddeye ihtiyacı belirgin olarak azaltmaktadır.
  • BioLife ile yeme bağımlıklarınıza ve sigara bağımlılığınıza son vererek bağımlı olduğunuz gıdalara ve sigaraya karşı isteksizlik hissi oluşturulur.
  • Kişinin sigara ve yiyeceklere karşı koyma direnci artırılır ve zorlanmadan yemek ve sigara bağımlılığından kurtulmasını sağlar.
  • BioLife nikotin yoksunluğunu ortadan kaldırması ile kişide sinirlilik hali yaratmayan, yan etkisi olmayan  yöntemdir.
  • Bu işlem 4 gün içinde tekrar edilir. Böylelikle kişi iştahını, uzun süreli olacak şekilde, 4 gün ara ile yapılan ilk iki seansta kontrol edebilir hale gelir.

BioLife cihazıyla yapılan işlem karbonhidrat grubu üzerinden kullanıldığında, kişinin iştahı azalmakta ve böylelikle daha az yiyerek daha kolay doyabilmektedir.

Kilolardan kurtulma programında, kişinin beyaz un, şeker, nişasta, çikolata gibi kilo aldırıcı gıdaları tüketme miktarının kolaylıkla azaltılması ve bu gıdalara olan düşkünlüğünün giderebilmesi sağlanır. Aynı zamanda kişiye önerilen kolay bir diyet programıyla da yeme alışkınlıklarının düzene girmesi ve daha sağlıklı yeme alışkanlığı geliştirilmesi desteklenir.

Böylelikle kilo verme çok kolaylıkla gerçekleşir.

Bu işlemlerin metabolizma üzerindeki dengeleyici etkisi ile kişi çok daha kolay şekilde kilo verir.

×
Open chat