EXILIS VAQUISHME / TEMASSIZ EXILIS

Bölgesel incelme söz konusu olduğunda birçok farklı ameliyatsız yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemler arasında son zamanlarda en çok konuşulanlardan biri de Exilis Vaquishme, bir diğer adıyla temassız exilis. Bu tedaviyle alakalı detaylı bilgi öncesinde yağ yakımı ile alakalı bazı bilgiler vermek doğru olacaktır.

Hücreler belirli bir miktarda hasar aldıklarında, apoptosis denen evreden geçerler. Bu programlanmış hücre ölümü anlamına gelir. Hücre hala oradadır, ancak normal hücresel süreçlerini yapmaya devam edemeyecek kadar hasar almıştır. Hücre ayrılmaya başlar. emilir ve bir yağ hücresi durumunda, lipit içeriği çevreye yayılır. Bu lipidler lenf sistemine toplanır ve sonuçta vücudunuz bunları dışarı atar. Zamanla, vücudunuz tedavi alanındaki yağları ortadan kaldırır.

Piyasadaki cihazlar günümüzde yağın zarar görmesi için farklı yöntemler kullanıyor. Yağ hücreleri özellikle ısı ve soğuktan zarar görmeye yatkındır ve yağları gideren cihazların çoğu yağ hücrelerini hedeflemek için ısı veya soğuğu kullanır. Hepsinin artıları ve eksileri vardır, ancak Exilis Vaquishme birçok yönden üstündür.

Birçok cihaz yağları cilt yüzeyinden ısıtmak için radyofrekans kullanır. Bölgesel yağlanmayı azaltmak için yağın yaklaşık 45C’ye ulaşması gerekiyor. Cilt 43 °C’de dayanılmaz derecede sıcak hissetmeye başlar. Birçok cihaz, daha derinlemesine ısıtırken cildi 42C’de tutmak için yüzey soğutması kullanır. Exilis Vaquishme bu şekilde çalışıyor.

Exilis Vaquishme çok büyük bir aplikatöre sahiptir. Cildinize yakın konumlandırılır, ancak cilt ile temas etmez. Bu nedenle cildi sıkılaştırmak ve inatçı yağlardan kurtulmak için çok etkili bir yöntemdir.

×
Open chat