Ultrashape 3

BU UYGULAMA SADECE BAĞDAT ŞUBEMİZDE UYGULANMAKTADIR.

Ultrashape tedavisi, kan damarlarını, sinirleri ve cildi tahriş etmeden hedef bölgedeki yağ hücrelerini rahat ve etkili bir şekilde parçalara ayırır. Selektif yağ hücresi yıkımı için odaklanmış, darbeli ultrason kullanan bir cerrahi olmayan vücut şekillendirme işlemidir. Ultrashape tedavisinin birkaç farklı çeşidi bulunmaktadır ve bunlardan biri de Ultrashape 3 olarak adlandırılır.

UltraShape 3 tedavisinde ultrason enerjisi vücudunuzdaki yağ hücrelerinin duvarlarını tahrip eder ve yağları trigliserit formunda bırakır. Trigliseritler daha sonra karaciğerden işlenir ve vücuttan doğal olarak elimine edilir. Çevredeki doku, sinirler ve kas herhangi bir zarar görmez. Ameliyatsız bir işlemdir ve bu yüzden insizyon veya anestezi gerekmez.

Ultrashape 3 tedavisinin özellikleri:

Uyluk, karın ve kol bölgesini tedavi etmek için tasarlanmıştır.

Cerrahi olmayan bir işlemdir ve bu herhangi bir insizyon, anestezi veya iyileşme süresi olmadığı anlamına gelir.

İnatçı karın yağlarını kaybetmeye yardımcı olur.

Minimize edilmiş ağrıya neden olur.

Yağ hücrelerinin duvarlarını yok etmek için ultrason enerjisi kullanır.

Ultrashape 3, bu tedavinin en son güncellenmiş sürümüdür ve önceki modellerden yükseltilmiştir. Bu yüzden Ultrashape tedavisi hakkında soru sorduğunuzda bunun yeni versiyon olduğundan emin olun.

Ultrashape 3 Avantajları

Klinik olarak, hastalarınızın ihtiyaçlarını karşılamak için lokalize yağ birikimlerini ve vücut çevresini azalttığı kanıtlanmış en yeni invaziv olmayan alternatif.

Anında, seçici ve kalıcı yağ hücresi yıkımı için klinik olarak kanıtlanmış darbeli (termal olmayan) odaklı ultrason teknolojisi kullanır.

Tedavi alanı boyunca homojen yağ azaltma sağlar, düzensizlikler yoktur.

Darbeli odaklı ultrason teknolojisi ile morarma, şişlik veya kesintiler oluşmaz.

Konforlu ve basit bir işlemdir.

Sadece birkaç hafta içinde uzun süre dayanan ölçülebilir sonuçlar görülür.

Bildirilen olumsuz yan etki özelliği olmayan bir uygulamadır.

×
Open chat