Ultrashape Power, vücut şekillendirme ve istenmeyen yağların azaltılması için kullanılan FDA onaylı, bir ultrason cihazıdır. Cihaz ayrıca, prosedürü yönlendirmek ve hedeflenen tedavi alanı boyunca yağ tahribatının muntazam bir şekilde yapılmasını sağlamak için eşsiz bir 3D izleme sistemi kullanır. Ultrashape power ile işlem yapılabilen alanlar şu şekildedir:

Karın

Uyluklar

Kol

UltraShape Power İçin İyi Bir Aday Mıyım?

Ultrashape power gibi yağ azaltma işlemleriyle ilgileniyorsanız, ilk adım olarak bir tanı koyulması tavsiye edilmektedir. Bazı kişilerin, invaziv olmayan vücut şekillendirmesiyle mükemmel sonuçlar elde etmesinin temel nedeni, bu tür işlemler için doğru bir aday olmalarıdır. Genel olarak konuşmak gerekirse, Ultrashape power için iyi aday özellikleri şu şekildedir:

18 yaşından büyük olmak

Genel sağlığın iyi olması

Lokalize, inatçı yağlar için tedavi arayışı

Ultrashape Power Tedavisi

Tedavi planınız boyunca ilerlemenizi izlemek için bir dizi fotoğraf ve ölçüm alarak işleme başlanmaktadır.  Daha sonra muayene odasına götürülecek ve tedavi için hazırlanacaksınız. Ultrashape Power, ciltte bir ısınma ya da hafif karıncalanma hissi veren darbeli, odaklanmış ultrason enerjisini kullanır. Birçok insan tedavi sırasında uykuya dalar çünkü çok rahatlatıcıdır. Tedavi süresi tedavi edilen alanın büyüklüğüne bağlı olacaktır, ancak çoğu seans 30 ile 90 dakika arasında bir zaman alır.

Yan Etkileri Nelerdir?

Yan etkiler, insanların büyük çoğunluğu için minimaldir. Tedavi bölgesinde hafif bir şişlik  veya kızarıklık hissedebilirsiniz, ancak bu normaldir ve tedavi sonrasında hızlıca geçer. Çevreyi etkileyen sinirler ve dokular, tedavinin güvenlik profilini mükemmel kılan cihazdan etkilenmez.

Ultrashape Power Tedavisi Sonrası Sonuçlar Ne Zaman Görülür?

Her Ultrashape Power seansında yok edilen yağ hücreleri, yaklaşık 2 ile 4 hafta süren bir süreçte vücudunuz tarafından yok edilecektir. Bu nedenle, ilk işlemden 10 ile 14 gün içinde bazı gelişmeleri görmeye başlayabilirsiniz . Ayrıca, Ultrashape Power en iyi sonuçları elde etmek için bir 3 seans gerektirir; böylece üçüncü ve son tedavinizden yaklaşık bir ay sonra maksimum sonuçlarınıza ulaşmış olursunuz.

×
Open chat