Radyofrekans ve ultrason sistemleri bir aradadır, Exilis, cildinizi ısıtmak ve yağ hücrelerini hedeflemek için güvenli termal dalgalar kullanmaktadır.
Exilis in ilettiği dual enerji yağ hücrelerini metabolik aktivitelerini hızlandırarak küçülmelerini sağlar. Aynı zamanda Exilis kolajen ağlarını uyararak güçlendirir ve bu da cilt gerginliğinde artış ve görünümünde iyileşme meydana getirmektedir.

Exilis Amerika’dan FDA onaylı, yağ azaltma, cilt sıkılaştırma ve kırışıklık gidermede uzun süreli, etkin ve invaziv olmayan çözümler sunan bir cihazdır.

Exilis in sahip olduğu tedaviyle eş zamanlı izleme sağlayabilen dijital termometresi ve cilt sıcaklığına bağlı geri bildirimi sayesinde cildinizdeki dermiş tabakası ısıtırken rahatlığınız ve konforunuzdan hiçbir şey kaybetmeyecek, tamamen güvenli ve etkin bir tedavi tecrübe etmiş olacaksınız. Cilt tipine bağlı olarak tedaviden sonra uygulama yapılan bölgede hafif kızarıklıklar olabilir ve bunlar genellikle birkaç saat içerisinde kaybolurlar.

Tedaviden hemen sonra hiçbir kısıtlama olmadan rutin günlük aktivitelerinizden tamamını gerçekleştirebilirsiniz.

Exilis, günümüzdeki en hızlı, etkili ve de cerrahi müdahale gerektirmeyen (invaziv olmayan) tedavileri sunan cihazdır.

Exilis’in kadınlarda en sık olarak uygulandığı ve eşsiz sonuçlar verdiği bölgeler:

• Bacaklar
• Dizler
• Kalça
• Sırt
• Kollar
• Karın ve Yanları
• Yüz, Çene Altı
• Boyun
• Dekolte Bölgesi

Erkeklerde sık uygulama yapılan bölgerlerse:

• Yanlar
• Karın
• Göğüs
• Çene Altı
• ve Yüz

Exilis Elite, cildi sıkılaştırmak ve ince çizgilerin ve kırışıklıkların belirtilerini azaltmak için tasarlanmış invaziv olmayan bir yüz ve vücut şekillendirme cihazıdır.

Cilt lipolizi (yağ hücrelerinin parçalanması) ve kolajen yeniden şekillenmesini (cilt sıkılaştırması için) uyarmak için monopolar radyo frekansı (RF) enerjisi, ultrasonun bir kombinasyonunu kullanır, cildin yanı sıra vücudu ve yüzü konturlandırmaya yardımcı olur.

Exilis Elite, derin dokuları hedef alan, daha derin kırışıklıklara, sarkmış ciltlere ve aynı zamanda yüzeysel cilt katmanına hitap ederek, daha iyi bir tedavi sağlamak için radyofrekans enerjisi, ultrason ve cilt soğutma kombinasyonunu kullanır.

Cihaz, vücudu tedavi etmek için bir el aleti ve yüzün tedavisi için daha küçük bir el aleti ile birlikte gelir.

El aletinin ucundaki aplikatörün ucu, derinin içindeki derinin kollajen liflerini bozmak için odaklanmış termal (ısı) enerjiyi kullanır. Tedavinin amacı, kolajen ile sıkılaşmayı sağlamak için deri yüzeyindeki sıcaklığın 4 ile 5 dakika boyunca 40-42 ° C’ye yükseltilmesidir. Bu hasta tarafından bir ısınma hissi olarak algılanır.

Kollajen, ısıdan etkilendiğinde çözülmeye başlayan yapıya sahiptir. Zamanla, iyileşme süreci yeni kolajen liflerinin üretimini teşvik eder, cildi pürüzsüzleştirir ve derin kırışıklıkların ve ince çizgilerin görünümünü azaltır. Yeni kolajen fibroblastlar, gevşek veya hafif sarkan cildi sıkılaştırmaya yardımcı olur, daha genç bir görünüm verir ve kolajen ağı güçlendirilerek uyarılır, cilt dokusu gevşekliği azalır.

Aplikatör ucunun dahili bir termometresi vardır, bu nedenle aşırı ısınma riski yoktur ve aynı zamanda uygulayıcının enerjinin verildiği ısıyı ve seviyeyi hassas bir şekilde kontrol etmesine izin veren katmanlı gelişmiş soğutma denilen bir seçeneğe de sahiptir. Bu, Exilis’in yüzeysel cilt katmanına enerji sağlayıp sağlamadığını veya enerjinin daha derin dokuya hedeflenip hedeflenmediğini kontrol eder.  Etkileri genellikle tedaviden 2-3 ay sonra görülür.

Exilis Elite, yüz, boyun ve vücuttaki derin dokudaki yüzeysel, ince çizgilerden derin kırışıklıklara kadar her şeyi tedavi etmek için kullanılır. Vücut pürüzsüz hale gelir ve çizgiler azalır, vücut ve yüz yeniden şekillendirilir.

×
Open chat